fbpx

Koupelna – Duo flex

POKLÁDKA DLAŽBY A OBKLADŮ V KOUPELNĚ MODERNÍ METODOU S ČASOVOU ÚSPOROU

S POUŽITÍM PRODUKTŮ: PRIMER ALFA, SAMONIVELAČNÍ HMOTA, DUO FLEX

Slide Elastické lepidlo
a hydroizolace
Vysoce kvalitní lepidlo, které
funguje i jako hydroizolace
PREMIUM S200 nebo
RAPID S400
Samonivelační hmota pro
kompenzaci výškových rozdílů
Elastiké lepidlo
a hydroizolace
Vysoce kvalitní lepidlo použité
v druhé vrstvě pro lepení dlažby
Elastické lepidlo
a hydroizolace
Vysoce kvalitní lepidlo, které
funguje i jako hydroizolace
Elastické lepidlo
a hydroizolace
Vysoce kvalitní lepidlo
pro lepení obkladů
PRIMER ALFA Jednosložková
uzavírající penetrace

POUŽIJTE PRO PŘÍPAD » BETON » DLAŽBA » ZDIVO » OBKLAD / KOUPELNA

– horizontální řešení –

KROK #1

PRIMER ALFA – Jedno složková uzavírající penetrace se nanáší štětcem, válečkem na očištěnou soudržnou vrstvu podkladu. Po zaschnutí (cca 2-3 hodiny) můžete aplikovat samonivelační hmotu.

KROK #2

PREMIUM S200 nebo RAPID S400 – Samonivelační hmotu rozmícháme v pitné vodě. Tuto směs rozlijeme na podklad, pro vyrovnání výškových rozdílů 2-30mm. Nanesený materiál roztáhneme pomocí hliníkové latě, hladítka, respektive pórovacího ježka, čímž odstraníme přebytečný vzduch z nanesené vrstvy. Tato směs v závislosti na vlhkosti a teplotě schne přibližně 12 hodin.

KROK #3

DUO FLEX L8600 – Slouží jak k lepení, tak k vytvoření hydroizolační vrstvy, kterou vytvoříme nanesením hladkou stranou hladítka (1-2mm max.). Hydroizolační vrstva musí být nanesena bez defektů a rovnoměrně v celé délce.

KROK #4

DUO-FLEX L8600 – V závislosti na teplotě a vlhku můžete po 24 hodinách stejným materiálem lepit obklad nebo dlažbu. Lepící vrstvu nanášíme zubovým hladítkem, kdy velikost zubů by neměla být větší než 8x8mm, nejlépe však 4x4mm.

– vertikální řešení –

KROK #5

DUO FLEX L8600 – Stejně jako v kroku č. 3 slouží jak k lepení, tak k vytvoření hydroizolační vrstvy, kterou vytvoříme nanesením hladkou stranou hladítka (1-2mm max.). Hydroizolační vrstva musí být nanesena bez defektů a rovnoměrně v celé délce.

KROK #6

DUO-FLEX L8600 – Stejně jako v kroku č. 4 v závislosti na teplotě a vlhku můžete po 24 hodinách stejným materiálem lepit obklad nebo dlažbu. Lepící vrstvu nanášíme zubovým hladítkem, kdy velikost zubů by neměla být větší než 8x8mm, nejlépe však 4x4mm.


Výše zmíněný text je pouze informativní. Veškeré pokyny naleznete v každém jednotlivém produktu, kde jsou umístěny technické a bezpečnostní listy, ve kterých najdete všechny podrobné informace.