fbpx

#1 BETON » PARKETY / PODLAHA

PRIMER ALFA – SAMONIVELAČNÍ HMOTA – HYBRI FLOOR

Slide PRIMER ALFA PREMIUM S200
nebo RAPID S400
PRIMER ALFA Elastické lepidlo
a hydroizolace
Jednosložková
uzavírající penetrace
Samonivelační hmota pro
kompenzaci výškových rozdílů
Jednosložková
uzavírající penetrace
Vysoce kvalitní lepidlo pro
lepení parket

POUŽIJTE PRO PŘÍPAD » BETON » PARKETY / PODLAHA

KROK #1

PRIMER ALFA – Jedno složková uzavírající penetrace se nanáší štětcem, válečkem na očištěnou soudržnou vrstvu podkladu. Po zaschnutí (cca 2-3 hodiny) můžete aplikovat samonivelační hmotu.

KROK #2

PREMIUM S200 nebo RAPID S400 – Samonivelační hmotu rozmícháme v pitné vodě. Tuto směs rozlijeme na podklad, pro vyrovnání výškových rozdílů 2-30mm. Nanesený materiál roztáhneme pomocí hliníkové latě, hladítka, respektive pórovacího ježka, čímž odstraníme přebytečný vzduch z nanesené vrstvy. Tato směs v závislosti na vlhkosti a teplotě schne přibližně 12 hodin.

KROK #3

PRIMER ALFA – Jednosložková uzavírací penetrace kterou znovu aplikujeme na samonivelační hmotu. Slouží k sjednocení savosti materiálu a vytvoření tzv. adhezního můstku mezi jednotlivými vrstvami. Penetraci opět aplikujeme stejným způsobem, jako v kroku 1.

KROK #4

HYBRI FLOOR L8400 – Jednosložkové vysoko modulové lepidlo, vhodné pro lepení dřevěných parket na savé a nesavé povrchy dřevěné intarzované parkety na nové a staré povrchy, pro lepení vinylu, PVC, linolea, betonu, dřeva. Lepící vrstvu nanášíme zubovým hladítkem 4X4.


Výše zmíněný text je pouze informativní. Veškeré pokyny naleznete v každém jednotlivém produktu, kde jsou umístěny technické a bezpečnostní listy, ve kterých najdete všechny podrobné informace.