fbpx

APLIKACE VÝROBKŮ ŘADY EPOXIN VE SVITAVÁCH

APLIKACE VÝROBKŮ ŘADY EPOXIN VE SVITAVÁCH

KLÍČOVÉ INFORMACE

Produkt: Penetrace EPOXIN F1000 DRY, stěrka EPOXIN F5000, křemičitý písek

Objekt / Lokalita: areál firmy Agrotec, ul. Pražská, Svitavy

Rozsah realizace: cca 600 m2

Zpracování: aplikace penetrace F1000 DRY s křemičitým pískem a finálním nátěrem F5000 v barvě RAL 7001

Datum realizace: 12/2020

První týden v prosinci 2020 probíhala renovace podlah v areálu firmy Agrotec ve Svitavách, na ul. Pražské. Na ploše cca 600 m2 byly na průmyslové podlahy použity výrobky řady EPOXIN. Konkrétně se jednalo o výrobky penetrace EPOXIN F1000 DRY a nátěr EPOXIN F5000 RAL 7001. Spolu s penetrací byl přidán křemičitý písek, který slouží jako protiskluzné opatření na povrchu průmyslových podlah.

Na fotografiích je zachycen také původní stav podlah, jejichž nátěr již byl značně narušen. Broušením a čištěním byly podlahy připraveny pro aplikaci nových nátěrů. Ve fotogalerii můžete porovnávat původní a nový stav povrchů.

Jelikož jde o průmyslové podlahy v hale, kde jsou pracovní pochůzné plochy v různých výškových úrovních, a to včetně montážních jam, bylo nutné vyřešit také hledisko bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, tedy bylo nutné získat s novou podlahou také protiskluzné vlastnosti. Toto bylo dosaženo přidáním křemičitého písku do penetračního nátěru. Protiskluzová podlaha eliminuje díky svému strukturovanému povrchu riziko uklouznutí.

Investice do kvalitní podlahy se vyplatí. Takové podlahy jsou nejen praktické, ale také plní estetickou funkci. Navíc kvalitní materiály v kombinaci s kvalitním provedením znamenají také dlouhou životnost takovéto podlahy.

Epoxidový program EPOXIN vyvíjíme a vyrábíme v přerovském výrobním závodě Den Braven production. V roce 2020 proběhla masivní investice do nových prostor a výrobních technologií portfolia epoxidových penetrací a stěrek.