fbpx

Obsluha výrobní linky – Přerov

kariera-skladnik2

Hledáme posilu do týmu
Obsluha výrobní linky / Přerov

Nabízíme:
● Velmi slušné jednání, proplácení přesčasových hodin včetně všech zákonných příplatků
● Nadstandardní platové ohodnocení dle odvedeného výkonu
● Možnost bezplatného získání/obnovení průkazu na NZV, VZV
● Příspěvek na stravování
● Dovolená 5 týdnů
● Jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

Náplň práce:
● Obsluha balících strojů
● Doplňování obalového materiálu na lince
● Výstupní kontrola výrobků
● Základní údržba a úklid
● Odvoz hotových výrobků na sklad
● Jedná se o dvousměnný provoz

Očekáváme:
● Zkušenosti s prací ve skladu–výhodou
● Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
● Vzdělání: minimálně SŠ s vyučením

Další informace:
● místo výkonu práce: Přerov
● typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
● typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Vaše odpovědi zasílejte formou strukturovaného životopisu na e-mail kariera@denbraven.cz, zn. “Obsluha-Přerov“ nebo formulářem u tohoto inzerátu.

Upozornění:
● Pro zařazení do výběrového řízení je nutno přiložit životopis. Bez přiloženého životopisu nebudete zařazeni do výběrového řízení !!!
( formát word, pdf )
● Před odesláním zkontrolujte aktuálnost svého životopisu ( kde nyní pracujete, jste -li momentálně na úřadě práce, napište to do životopisu).

Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu než najdeme vhodného uchazeče a místo obsadíme.