fbpx

Skladový pracovník – Praha

skladnik2

Hledáme posilu do týmu na pozici

Skladový pracovník – Praha (Horní Počernice)

Náplň práce

• Nakládka a vykládka zboží
• Kompletace zboží
• Práce v suchém vytápěném skladu
• Práce s retrákem

Očekáváme

• Zkušenosti s prací ve skladu výhodou – nikoli podmínkou
• Ochotu pracovat ve stabilní společnosti
• Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
• Práce s retrákem výhodou
• Dobrou fyzickou kondici

Nabízíme

• Motivující finanční ohodnocení dle výkonu
• Výhody stabilní společnosti
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené

Další informace

• Místo výkonu práce: Praha – Horní Počernice
• Nástup možný IHNED, případně dohodou.

Vaše odpovědi zasílejte formou strukturovaného životopisu na e-mail kariera@denbraven.cz, zn. “Sklad Praha” nebo formulářem u tohoto inzerátu.

Upozornění:
• Pro zařazení do výběrového řízení je nutno přiložit životopis. Bez přiloženého životopisu nebudete zařazeni do výběrového řízení !!!
( formát word, pdf )
• Před odesláním zkontrolujte aktuálnost svého životopisu ( pokud jste vedeni na úřadě práce, prosím poznačte do životopisu ).

Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu než najdeme vhodného uchazeče a místo obsadíme.