Jednička na trhu v oblasti stavební chemie.

Kariéra

Skladový pracovník, dělník / Přerov

13. 2. 2018

Nabízíme

● Práce na HPP na dvousměnný provoz
● Perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě
● Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
● Finanční ohodnocení odpovídající dané pozici

Další informace

Požadujeme

● Min. SŠ vzdělání s vyučením
● Průkaz na vysokozdvižný vozík VZV (není podmínkou)
● Časová flexibilita
● Manuální zručnost, odpovědnost, aktivní přístup k práci
● Trestní bezúhonnost

Pracovní náplň

● Fyzické přebírání zboží dodaného do skladu, kontrola dodacích listů a dalších souvisejících dokumentů
● Příprava a výdej zboží pro expedici
● Spolupráce při vykládkách kamionů
● Plnění výrobků do předepsaných obalů
● Ukládání hotových výrobků ve skladu podle jednotlivých druhů
● Udržování skladových prostor v předepsaných podmínkách
● Spolupráce při obsluze výrobních linek

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Vaše odpovědi zasílejte formou strukturovaného životopisu do 7 dnů po uveřejnění tohoto inzerátu na adresu:
Den Braven Czech and Slovak a.s., Úvalno 353, 793 91 Úvalno
nebo na e-mail info@denbraven.cz, zn. “SKLADNÍK PŘEROV”

Skladový pracovník / Ústí nad Labem

29. 1. 2018

● Práce na HPP
● Motivující finanční ohodnocení
● Výhody stabilní společnosti

Požadujeme

● Orientaci ve skladovém hospodářství
● Oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku (není podmínkou)
● Flexibilitu, znalost práce na PC
● Samostatný přístup k plnění úkolů

Nástup 02/2018

nebo na e-mail recepce@denbraven.cz, zn. “SKLAD_USTI”

Laboratorní technik pro výrobu stavebních hmot / Přerov

26. 1. 2018

● Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice

Popis pozice

● Dohled nad vstupní, mezioperační a výstupní kontrolou
● Testování výrobků podle normových postupů
● Archivace dat a tvorba vnitropodnikových dokumentů
● Kontrola technických postupů
● Vývoj a testování nových produktů
● Úprava stávajících technologických postupů
● Spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme

● SŠ chemická nebo stavební
● Praxe výhodou
● Dobrá znalost práce na PC
● Řidičský průkaz skupiny “B”
● Spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita

Nástup od ledna 2018

Vaše odpovědi zasílejte formou strukturovaného životopisu na adresu:
nebo na e-mail info@denbraven.cz, zn. “LAB-SUCHÉ”

Nenašli jste v nabídce pro sebe vhodný inzerát?

• Máte-li však dojem, že máte naší firmě co nabídnout, neváhejte nás kontaktovat.
• Zašlete nám svůj životopis info@denbraven.cz
• My si jej rádi přečteme a zařadíme do databáze.
• O vhodném volném pracovním místě Vás budeme informovat.