Představujeme Vám profesionální řadu technických sprejů značky TECTANE® určenou pro auto-moto, průmysl, ale i domácí použití.
     Technické spreje TECTANE®, patřící do skupiny Den Braven autoprodukty, jsou na českém trhu od roku 2001 a do dnešního dne si vydobyly pověst kvalitních a profesionálních produktů.
     Produkty značky TECTANE® jsou rozděleny do skupin: „Technické spreje", „Autokosmetika", „Autoúdržba", „Maziva" a „Provozní kapaliny“. 
     Jsou zde výrobky pro účinnou očistu podvozku, motoru a jeho částí, ale také čističe interiérů, potahů, skel a karoserií - auto šampony. Dále řada TECTANE® nabízí výrobky pro ochranu a péči o interiér vozidla, vnějších plastů, elektrických zařízení a výrobky ke konzervaci a ochraně dílů karoserie před korozí. Další skupina je vyčleněna mazadlům pro různé mechanické převody, čepy, klouby apod. TECTANE® nabízí i ochranné spreje pro svařování, průmysl a strojní obrábění. V TECTANE® naleznete i produkty na dokonalou ochranu karoserie různými typy nátěrů a nástřiků, např. antikorozní, kaučukové, voskové, ale i spreje s vysokým podílem zinku a hliníku.
     Neustále sledujeme požadavky našich zákazníků a podle potřeby doplňujeme stávající sortiment o nové výrobky. Naším cílem je spokojený zákazník, který se neustále vrací k výrobkům TECTANE®, a který ví, že na jejich kvalitu se může spolehnout. Přejeme Vám mnoho bezpečných a bezstarostných kilometrů.
„Rozjeďte to s TECTANE®!“
Technické spreje

Produkty pro účinné čištění, odstraňování olejových nebo tukových substrátů při montáži a údržbě. Dále produkty pro uvolnění zalehlých a zoxidovaných šroubových a maticových spojů aj.

Více
Autokosmetika

Produkty pro péči a ochranu interiéru vozidla, ale také pro péči a ochranu o motor, karoserii.

Více
Autoúdržba

Produkty pro údržbu a servis zařízení v průmyslu, strojírenství, ale také pro automobily, produkty pro  mazání, čištění , těsnění aj.

Více
Maziva

Produkty pro ochranu kovových dílů – autolaky, spreje, těsnění, lepidla, ochrana dutin, tmely.

Více
Provozní kapaliny

Produkty pro provoz motorových vozidel, letní kapaliny a koncentráty do ostřikovačů, nemrznoucí kapaliny do ostřikovačů, brzdové kapaliny a aditiva.

Více