ceny

Za účasti státního notáře proběhlo vylosování výherců soutěže „Miluješ chmel? Zkus i náš tmel!“, kterou firma Den Braven Czech and Slovak a.s., dodavatel systémových řešení stavební chemie, připravila pro své zákazníky a která proběhla v době od 22. srpna 2011 do 16. října 2011.

Jako výherci byli vylosováni tito soutěžící:

3x víkendový pobyt pro dva v pivních lázních (v hodnotě 15.000,- Kč za jednotlivý pobyt)

Černá Monika Teplice
Vlk Robert Uherský Ostroh
Přibyl Jaroslav České Budějovice

50x Dárkový balíček značkové pivní kosmetiky

Roh Zdeněk Soběslav
Ondráček Marcel Nový Bydžov
Felbabová Jana Moravský Kočov
Halouzka Radek Jeseník
Kasl Milan Polná
Hlávka Petr Opava
Cambálková Marcela Telč
Ziegler Karel Svojšín
Cambálková Marcela Telč
Čepková Ludmila Praha 6
Šosová Klára Klatovy
Bednařík Roman Přerov
Černá Monika Teplice
Karel Ladislav Skalice u České Lípy
Oktábcová Lucie Příbram
Klopec Vítězslav Olomouc
Bidmonová Terezie Praha 9
Jordán Karel Zlín
Klíč Petr Moravská Třebová
Šos Miroslav Klatovy
Šosová Klára Klatovy
Lišková Alice Třemošná
Solařová Lenka Bystřice pod Hostýnem
Šosová Klára Klatovy
Voborská Markéta Klapý
Lupač Rostislav Telč
Morávek Miloš Sytno
Šosová Klára Klatovy
Morávek Miloš Stříbro
Hrebik Milan Dobruška
Andreovský Josef Rokycany
Vydra Martin Kralupy nad Vltavou
Solařová Lenka Bystřice pod Hostýnem
Šosová Klára Klatovy
Miller Rudolf Benátky nad Jizerou
Kaňok Michal Palkovice
Doskočil Tomáš Studená
Raišl Zbyněk Janovice nad Úhlavou
Pátek Jiří Doudleby nad Orlicí
Gaspar Branislav Banka
Křovák Petr Plzeň
Šosová Klára Klatovy
Šosová Klára Klatovy
Andreovský Josef Rokycany
Vavřík Zdeněk Dražice
Bednařík Roman Přerov
Šosová Klára Klatovy
Zwyrtková Andrea Třinec
Tomková Gabriela České Budějovice
Ševců Michala Jablonec nad Nisou

70x Světlý ležák Pilsner Urquell v 5-litrovém soudku

Zíková Soňa Volary
Šosová Klára Klatovy
Nedvěd Milan Dvůr Králové nad Labem
Šubík Michal Olomouc-Slavonín
Němejcová Martina Sezimovo Ústí
Majzlíková Ludmila Starý Poddvorov
Hlávka Petr Opava
Šeda Jan Sedlejov
Havelec Jiří Běrunice
Lopour Rostislav Příbram
Grochal Tamáš Kroměříž
Orlík Petr Hlubočec
Andreovský Josef Rokycany
Bernard Michal Kamenný Přívoz
Župka Jan Němčice nad Hanou
Vejskrab Václav České Budějovice
Žižka Tomáš Olomouc
Raišl Zbyněk Janovice nad Úhlavou
Komeiser Václav Brumovice
Hruška Jaroslav Jakartovice
Mauler Jaroslav Vyškov
Žilinská Lenka Odry
Dolina Jaroslav Česká Třebová
Fialová Ivana Olomouc
Černá Monika Teplice
Čepelák Vít Ostrov
Kovanda Petr Týnec
Kovanda Petr Týnec
Sláma Tomáš Černá Hora
Protiva Pavel Jelen
Kvasnicová Anna Bystřice pod Hostýnem
Sedlář Roman Mníšek u Liberce
Váně Jaroslav Příbram
Klvač Radek Ostrava - Výškovice
Štoudek Michal Kunštát
Kvasnica Vladislav Milovice nad Labem
Mucha Pavel Teplice
Klíč Petr Moravská Třebová
Dohnalová Blanka Hořice
Kobliha Roman Sezimovo Ústí 2
Pavlík Bohumil Vrané nad Vltavou
Hanušová Monika Dobruška
Bubílek Stanislav Bystřice
Karel Ladislav Skalice u České Lípy
Cvrkal Daniel
Litera Otakar Třinec
Kumpoštová Jana Rybná nad Zdobnicí
Macků Petra Praha 4 Michle
Večerka Robert Kroměříž
Vinklárek Vladimír Bystřice pod Hostýnem
Slaninová Renata Bojanov
Hrdý Josef Praha
Krbálek Luděk Bystřice pod Hostýnem
Kadlečík Jiří Zlín
Andreovský Josef Rokycany
Prčík Martin Buchlovice
Klíč Petr Moravská Třebová
Gebrian Luboš Hořovice
Čeloud Martin Volyně
Andreovský Josef Rokycany
Šosová Klára Klatovy
Šindelář Luděk Urbanov
Straka Bedřich Telč
Cmorej Jan Nový Bor
Kumpošt Pavel Rybná nad Zdobnicí
Bidmonová Terezie Praha 9
Váňa Vlastimil Tábor
Hanč Martin Horní Branná
Šupikova Karla Brušperk
Virt Tomáš Jirkov

 

Všem výhercům gratulujeme!
Vylosovaní výherci budou kontaktováni.