Novinky

Jarní fotosoutěž začala

04.04.2014

Hrajeme o zajímavé ceny, mezi kterými najdete jak produkty značky Den Braven, tak reklamní a propagační předměty s naším logem.
V současné době probíhá od 01. 04. do 30. 04. 2014 masivní billboardová kampaň, využijte této příležitosti, dívejte se kolem sebe a pošlete nám své jarní fotografie, na kterých budete Vy a v pozadí některý z našich billboardů.
Fotografie zasílejte na e-mail: soutez@denbraven.cz
Všechny fotografie budou publikovány na naší facebookové stránce, kde je ostatní uživatelé budou hodnotit hlasováním. 
Na konci soutěžního klání vybere odborná porota výherce cen, současně bude odměněna soutěžní fotografie, která na facebooku získá nejvíce "liků" od fanoušků.

Za první tři fotografie, které na facebookové stránce získají nejvíce liků, získají autoři fotografií balíčky stavební chemie v hodnotě 500,-Kč.
Každému autorovi fotografie zašleme tričko s logem Den Braven.


P.S. : Mapu s místy umístění billboardů nezveřejňujeme, fotografie s fotomontáží billboardu a Vás do soutěže nezařadíme. 
Zasláním fotografie se svými kontaktními údaji souhlasíte s pravidly a podmínkami soutěže. Souhlasíte se zařazením do marketingové databáze pořadatele soutěže. Pořadatel si vyhrazuje právo upravit pravidla i podmínky soutěže včetně doby jejího trvání. Případně ji zrušit bez náhrady. To vše jen ze závažných důvodů. Veškeré uvedené změny či zrušení budou uveřejněny na firemních webových stránkách. 
S fotografiemi zasílejte také své kontaktní údaje pro případné zaslání výhry. Na webových stránkách bude u fotografie zveřejněno pouze jméno.


Buďte s námi na špici

Váš Den Braven Team

 

 

 

 

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz